Ana sayfa > Haberler > İçerik
Alüminyum PCB Desenlendirme
Oct 20, 2017

Model alüminyumun kullanımı oldukça yaygındır, üç kaburga, beş kaburga, işaret tipi alüminyum ortak çeşitleridir, inşaat, nakliye, dekorasyon, soğutma ekipmanı ve diğer alanlarda Alüminyum PCB modelini görebilirsiniz. Bugün, Suzhou desen alüminyum tedarikçileri - Alüminyum PCB istifleme yöntemi hakkında size bilgi vermek için Long Kai Alüminyum.

Günümüzde çeşitli alüminyum çeşitlerinin desenleri her yerde görülebilir, ancak alüminyum üreticilerinin pek çok modeli alüminyum ürünlerinin birikimini nasıl gerçekleştireceğini bilmemektedir. Depo ve ürün deposunda ürünlere ayrılabilir. Ürün rafine edilecek Alüminyum PCB'yi, Alüminyum PCB deposunu içerir. Alüminyum kalıbının bitirilmesi, alüminyum modelinin fiziki ve kimyasal muayenesinden sonra bitirilmesi ve planlanan alüminyum modelinin ürettiği sözleşmeyle sipariş edilmemesi. Ürünler desen Alüminyum PCB biriktirme yöntemleri şunlardır:

1. aynı fırın numarası (sıradan karbon çelik kullanılabilir parti numarası) desen Alüminyum PCB birlikte istiflenmelidir, böylece Alüminyum PCB veya tüm desenini desen alüminyum işleme sürecinin bozulmasına yol açmadan, birlikte rafine edilebilir, Karışık sayıları önlemek ve kaybına ek olarak.

2. Kontrat ile üretimin organize edilmesi amacıyla, sözleşme modelinin alüminyumunun aynı düzeni bir araya getirilmelidir.

Ürünler desen Alüminyum PCB biriktirme yöntemleri şunlardır:

1, çelikten bağımsız olarak ve birikimden Alüminyum PCB kesitine göre;

2, desen alüminyum bölümden ve birikimin çelik kısmından bağımsız olarak;

3, sipariş sözleşme birikimine göre

4, çeşitli nedenlerden dolayı Alüminyum PCB numarası (lot numarası) birikimine göre, yukarıdaki birikim yöntemi, tek başına kullanılmaz, ancak üretimin özel koşullarına dayanarak, güvenli üretim noktasının kullanılmasından görünüm yelken ayarlayın.

Desen Alüminyum PCB de aşağıdaki hususlara dikkat etmelidir.

1. Desenli Alüminyum PCB biriktirilirken, istenilen modelin Alüminyum PCB'sini bulmak için modelin Alüminyum PCB tarafındaki işaretin yönlendirilmesi gerekir.

2. Yığının yüksekliği, güvenlik teknik kurallarının gerekliliklerine uygun olmalıdır. İstifleme yönü demiryolu veya otoyoldan 2 m'den daha fazla olmalıdır. Yığın arasında 1 metreden az olmamak şarttır.

3. Yığılmış desen Alüminyum kazık ve eğim desenini önlemek için alüminyum PCB boynuz veya rafa sahip olmak için gereklidir.